Ne Yaparım?

Yaklaşık 10 yıldan fazla bir süredir web sitesi oluşturma ve yönetme konusunda hizmet vermekteyim. Bu kapsam da ihtiyacınıza yönelik web siteleri hazırlayabilir ve yönetebilirim, oluşturulacak olan projelerinizde sizlere çözüm önerileri sunuyor ve projelerinizde yardımcı olmaktayım.

1. Kurumsal Web Siteleri

Her tür finansal kurum, ilgili danışmanlık firmaları, sigorta şirketleri, finans uzmanları gibi ilgili kuruluşlar için modern web siteleri hazırlıyoruz. Böylelikle kuruluşunuza ait hizmetler, portföyler, fiyatlandırma tablosu, personel profilleri gibi alanları web sitenizde rahatlıkla gösterebilirsiniz

2. Restoran ve Cafe & Bistro

Eğer bir restoran, cafe & bistro, butik kahve dükkanı, sokak bar, fast food, pizza dükkanı, dondurma dükkanı ya da ilgili herhangi bir yeme içme üzerine bir işletme işletiyorsanız, iyi görünümlü bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Harika renk kombinasyonu ve cazibeli bir tasarımı olan web sitesine sahip olabilirsiniz.

3. Spa ve Güzellik Salonu

Spa veya Güzellik salonları için mükemmel bir web sitesi ihtiyacınıza cevap verebiliriz. Spa & güzellik salonu, berber salonu gibi web siteleri için özel bir çözüm üretebilir, ve diğer tüm ilgili işletmeler için. Yetenekli saç stilistlerini, makyaj sanatçılarını, güzellik uzmanlarını tanıtmak için tamamen masaüstü ve mobil cihazlar ile uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

4. Otel Web Siteleri

Oteller, misafir evleri, moteller, ultra şık şehir apartmanları, tatil sahipleri ve rezervasyon tipi bir sistem gerektiren diğer her türlü hizmet için tasarlanmış web sitesi ihtiyaçlarınız karşılayabiliriz. Güçlü ve son derece özelleştirilebilir, otelinizi veya misafirhanenizi tüm dünyaya açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Böylelikle otelinizin en iyi özelliklerini güzel bir şekilde sunmayı gerçekleştirebilirsiniz.

5. Ürün Tanıtım ve E-ticaret Web Sitesi

Mağazanıza ait ürünlerinizi online dünya da göstermek veya satış yapmak ister misiniz? Özel renk seçenekleri ile birlikte farklı sayfa stillerine sahip web sitenizi hazılayabiliriz. Ürünlerinizi kolayca yayınlayabileceğiniz, ürün tanıtım yazısı ve ürün resimleri ile birlikte ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

6. Gayrimenkul Web Siteleri

Her türlü gayrimenkul, konut ve kiralık mülk için eksiksiz bir web sitesi ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Satılık konut, emlak listesi ve kiralık daire sayfalarını ziyaretçilere sunabilirsiniz, ayrıca gayrimenkul'e ait detaylı bilgileri, resimleri, iletişim bilgileri, kat planı, video ve yetkili kişi hakkındaki bilgileri de özel sayfalar eşliğinde hazırlamaktayız.

7. Seyahat Blogları ve Tur Rehberleri

Herhangi bir seyahat ya da turizm blog ve portföy projeleri için çözüm ortağınız olabiliriz. Seyahat blogları (blog yazarları), tatil köyleri, turizm siteleri, seyahat rehberleri, yolculuğunuz, ipuçlarınız, deneyimleriniz ve maceralarınızdaki resimleri paylaşmak için mükemmel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

8. Müzik Grubu ve Müzisyenler

Müzik ile ilgili her türlü web sitesi ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Özellikle müzisyenler, DJ'ler, müzik grupları, solo sanatçılar, radyo istasyonları ve diğer tüm özel müzik insanlarına yönelik % 100 duyarlı bir web sitesi ile birlikte müzik ve ses parçalarını çevrimiçi olarak kullanmanıza izin veren alanlar oluşturmaktayız.

Oluşturmak istediğinizfarklı projeler için benimle iletişime geçebilirsiniz.